Přehazovaná

Kategorie:
Publikováno: 6.3.2007
Autor: bohous

Po zimní přestávce se první soutěže zúčastnily i dívky. Touto soutěží byla přehazovaná pro 6. a 7. ročníky, což je hra, pravidly i způsobem hry, téměř shodná s volejbalem.

V obvodní kolo se uskutečnilo 27.2. v ZŠ Libčická, za účasti 11 družstev. Vyřazovací boje proběhly ve dvou skupinách. Naše děvčata ve složení Tereza Břendová, Vendula Bezchlebová, Veronika Havlíková, Olga Ishoeva ze 7.A a Martina Bernardová, Sabina Kafková, Vendula Miřatská, Nikola Sekáčová ze 7.B, si ve skupině lehce poradila se ZŠ Lyčkovo nám. 25:7 a se ZŠ Školská zahrada 25:10. Pak je čekaly favoritky skupiny i celého turnaje, Gymnázium Ústavní a ZŠ Zenklova. S gymnáziem dívky prohrály 20:25 a ještě těsněji podlehly ZŠ Zenklova 22:25. Tyto dva týmy postoupily do finálové skupiny. Naše děvčata obsadila celkově 5. – 6. místo. Je to úspěch uvážíme-li, že v ostatních týmech hrála celá řada volejbalistek. Všechny hráčky podaly obětavý výkon a zaslouží si uznání.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »