Přehazovaná

Kategorie:
Publikováno: 6.3.2007
Autor: bohous

Po zimní přestávce se první soutěže zúčastnily i dívky. Touto soutěží byla přehazovaná pro 6. a 7. ročníky, což je hra, pravidly i způsobem hry, téměř shodná s volejbalem.

V obvodní kolo se uskutečnilo 27.2. v ZŠ Libčická, za účasti 11 družstev. Vyřazovací boje proběhly ve dvou skupinách. Naše děvčata ve složení Tereza Břendová, Vendula Bezchlebová, Veronika Havlíková, Olga Ishoeva ze 7.A a Martina Bernardová, Sabina Kafková, Vendula Miřatská, Nikola Sekáčová ze 7.B, si ve skupině lehce poradila se ZŠ Lyčkovo nám. 25:7 a se ZŠ Školská zahrada 25:10. Pak je čekaly favoritky skupiny i celého turnaje, Gymnázium Ústavní a ZŠ Zenklova. S gymnáziem dívky prohrály 20:25 a ještě těsněji podlehly ZŠ Zenklova 22:25. Tyto dva týmy postoupily do finálové skupiny. Naše děvčata obsadila celkově 5. – 6. místo. Je to úspěch uvážíme-li, že v ostatních týmech hrála celá řada volejbalistek. Všechny hráčky podaly obětavý výkon a zaslouží si uznání.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky