Konzultace prosinec 2018

Publikováno: 14.12.2018

Vážení rodiče,

děkujeme Vám všem za velký zájem o návštěvu u nás ve škole v rámci letošních podzimních konzultací. Pokud jste s sebou vzali i své dítě, měli jsme ze setkání s Vámi o to větší radost. Doufáme, že to bylo pro celou Vaši rodinu zajímavé a poučné.

Přejeme Vám všem doma klidné svátky vánoční a mnoho zdraví do nového roku 2019  🙂 🙂 🙂 .

Mikulášova družina 2018 *

Publikováno: 7.12.2018

Letošní deváťáci v rámci letité tradice opět jako družina sv. Mikuláše.

Akce sběr šatstva ukončena dne 3.12.

Publikováno: 5.12.2018

Děkujeme všem těm, kdo stihli přinést příspěvek do sběrného vozu. Dle sdělení firmy DIMATEX se ve sběrném voze sešlo cca 80 kg textilu !! To je napoprvé velmi pěkné.

V případě zájmu uspořádáme v dohledné době další podobnou akci. Na jaře 2019.

Nabídka dětských kroužků v Praze 8

Publikováno: 5.12.2018
Autor: rk

Pro zájemce o nabídku dětských kroužků nabízených v Praze 8 doporučujeme následující odkaz – https://www.praha8.cz/Vznikl-prehledny-web-s-nabidkou-detskych-krouzku-v-Praze-8.html.

Na uvedeném webu nejsou uvedeny ty kroužky a další aktivity, které z technických a prostorových důvodů nabízíme pouze našim žákům.

Dny otevřených dveří v 1.B a 1.C

Publikováno: 27.11.2018

Dny otevřených dveří v 1,B a 1,C

Ve dnech 12.11. a 13.11. měli možnost rodiče žáků prvních tříd být součástí vyučování. A tak se (částečně aktivně) účastnili hodin matematiky, českého jazyka ale třeba i tělocviku. Přivítali jsme více než třicet rodičů, kteří byli zvědaví, jak si jejich děti vedou a jak se jim daří v první třídě. A prvňáčci byli spokojeni, že se mohou svým rodičům předvést, jak jim to ve škole báječně jde.

Prvňáci se stali architekty

V listopadu proběhl ve všech prvních třídách projekt Malé technické univerzity. Do třídy zavítala paní architektka, která vyprávěla dětem, jak se stavěli a staví mosty. Zajímavé vyprávění bylo zakončeno stavbou mostů z lega.

Sběrný kontejner na šatstvo a obuv

Publikováno: 26.11.2018

Vážení rodiče i zaměstnanci školy, milí žáci,

v týdnu od 26.11. do 3.12.2018 ráno bude v areálu školy proti hlavnímu vchodu do ZŠ umístěn sběrný kontejner firmy Dimatex pro sběr a následné druhotné zpracování Vašeho použitého nebo nepotřebného šatstva nebo obuvi. Viz dále…

Sebeobrana – pokračování kurzu

Publikováno: 23.11.2018

Minulý týden ve čtvrtek 15.11. 2018 proběhlo ve škole pokračování aktivního kurzu sebeobrany.

Veselý Halloween u nás

Publikováno: 31.10.2018

Dnešní dopoledne bylo u nás v hale školy ve znamení veselého Halloweenu včetně kvízu pro žáky a občerstvení.

Dějepisná vycházka 8.B

Publikováno: 1.10.2018
Autor: rk

Zveřejňujeme odkaz na studentské video z dějepisné vycházky žáků z 8.B dne 19.9.2018. 🙂