Týden ve škole se záchranáři

Publikováno: 10.12.2018

Celý první prosincový týden byl v rámci PREVENTIVNÍHO PROGRAMU naší školy věnován akci „Když umíš, zachráníš“. Všichni žáci, od prvních tříd až po deváťáky, měli možnost absolvovat pod vedením profesionálních záchranářů ze vzdělávací společnosti Záchranáři kurz první pomoci.

Mikulášova družina 2018 *

Publikováno: 7.12.2018

Letošní deváťáci v rámci letité tradice opět jako družina sv. Mikuláše.

Akce sběr šatstva ukončena dne 3.12.

Publikováno: 5.12.2018

Děkujeme všem těm, kdo stihli přinést příspěvek do sběrného vozu. Dle sdělení firmy DIMATEX se ve sběrném voze sešlo cca 80 kg textilu !! To je napoprvé velmi pěkné.

V případě zájmu uspořádáme v dohledné době další podobnou akci. Na jaře 2019.

Nabídka dětských kroužků v Praze 8

Publikováno: 5.12.2018
Autor: rk

Pro zájemce o nabídku dětských kroužků nabízených v Praze 8 doporučujeme následující odkaz – https://www.praha8.cz/Vznikl-prehledny-web-s-nabidkou-detskych-krouzku-v-Praze-8.html.

Na uvedeném webu nejsou uvedeny ty kroužky a další aktivity, které z technických a prostorových důvodů nabízíme pouze našim žákům.

Dny otevřených dveří v 1.B a 1.C

Publikováno: 27.11.2018

Dny otevřených dveří v 1,B a 1,C

Ve dnech 12.11. a 13.11. měli možnost rodiče žáků prvních tříd být součástí vyučování. A tak se (částečně aktivně) účastnili hodin matematiky, českého jazyka ale třeba i tělocviku. Přivítali jsme více než třicet rodičů, kteří byli zvědaví, jak si jejich děti vedou a jak se jim daří v první třídě. A prvňáčci byli spokojeni, že se mohou svým rodičům předvést, jak jim to ve škole báječně jde.

Prvňáci se stali architekty

V listopadu proběhl ve všech prvních třídách projekt Malé technické univerzity. Do třídy zavítala paní architektka, která vyprávěla dětem, jak se stavěli a staví mosty. Zajímavé vyprávění bylo zakončeno stavbou mostů z lega.

Sběrný kontejner na šatstvo a obuv

Publikováno: 26.11.2018

Vážení rodiče i zaměstnanci školy, milí žáci,

v týdnu od 26.11. do 3.12.2018 ráno bude v areálu školy proti hlavnímu vchodu do ZŠ umístěn sběrný kontejner firmy Dimatex pro sběr a následné druhotné zpracování Vašeho použitého nebo nepotřebného šatstva nebo obuvi. Viz dále…

Sebeobrana – pokračování kurzu

Publikováno: 23.11.2018

Minulý týden ve čtvrtek 15.11. 2018 proběhlo ve škole pokračování aktivního kurzu sebeobrany.

Veselý Halloween u nás

Publikováno: 31.10.2018

Dnešní dopoledne bylo u nás v hale školy ve znamení veselého Halloweenu včetně kvízu pro žáky a občerstvení.

Dějepisná vycházka 8.B

Publikováno: 1.10.2018
Autor: rk

Zveřejňujeme odkaz na studentské video z dějepisné vycházky žáků z 8.B dne 19.9.2018. 🙂