Budova Na Bendovce

Stará bohnická škola z roku 1920, v roce 1995 ( ústřední topení, voda, WC ) a poté opět ještě v roce 2016 ( nové stropy a podlahy v 1. patře ) generálně opravená, malá a útulná.

Zvoňte u vchodu na zvonek, není zde vrátnice, děti jsou pod dohledem paní učitelek a ven chodí na přestávky na zahradu za školou. Učí se zde již řadu let právě naši  naši druháci, kteří ještě nemají pravidelné jazykové vzdělávání, vázané na jazykové pracovny. Bez kapacity této budovy by škola v žádném případě nemohla vyhovět požadavku velké řady rodičů na umístění jejich dítěte právě v naší škole.
Ve 3. třídě se opět vracejí do hlavní budovy. Je to cca 10 minut volné chůze od hlavní budovy směr západní, přes hřiště do starých Bohnic, ulice Na Bendovce, čp. 20.

 

Zobrazit polohu na mapě

 

 

 

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky