F I E

 

 • FIEFEUERSTEINOVA METODA
 • V některých ročnících 1. i 2. stupně jsme zahájili po pečlivé více jak roční přípravě skupiny učitelů a školeních od září 2019 týdně jednohodinové vyučování takzvaného Feuersteinova instrumentálního obohacováníFIE.  Vyučování je na druhém stupni v tomto předmětu děleno  na dvě samostatné skupiny žáků.
 • Je to původně izraelská, nyní již mezinárodně rozšířená metoda, která se postupně nyní dostává do širšího povědomí i u nás. Reuven Feuerstein používal po druhé světové válce v nově vzniklém státě Izrael  původně tuto svoji metodu pro vyučování různě handicapovaných nových obyvatel nového státu, pocházejících tehdy ze všech koutů světa…
 • Je to metoda, při níž se pomocí speciálně navržených pracovních listů a s vedením lektora – tzv. zprostředkovatele  – rozvíjí kognitivní – poznávací – funkce dětského, ale nejenom dětského,  mozku.

Kde to již v ČR běží:

“FIE školy” – Reuven Feuerstein www.atc-feuerstein.cz › rubrika › 38-FIE-skoly

 

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Návštěva Goethe institutu

  V pondělí 18.11.2019 se vydala skupina našich němčinářů z 9.A do německého Goethe Institutu na nábřeží Vltavy kousek za Národním divadlem. Cílem návštěvy bylo zjistit, co všechno tato instituce zájemcům …Více informací »
 • Aktuální odkazy pro naše – Vaše děti… Prevence není nikdy dost.

  Aktuální ODKAZY Policie ČR pro praktické využití a poučení: https://www.policie.cz/clanek/ncoz-informace-rady-doporuceni.aspx https://www.policie.cz/clanek/sayno-celoevropska-kampan-proti-internetovemu-sexualnimu-natlaku-a-vydirani-deti-rekni-ne.aspxVíce informací »
 • Podzimní prázdniny, volno pro žáky

  Připomínáme všem rodičům a  žákům původní informaci ze září pro týden od 28.10 do 1.11. 2019 – – pondělí státní svátek, úterý a středa podzimní prázdniny, čtvrtek a pátek volno …Více informací »
 • První školní den 2019

  Děkujeme všem rodičům našich žáků za důvěru v naši školu. Těšíme se na společné radostné zážitky v novém školním roce !!!Více informací »
 • První školní den 2019

  Milí žáci, vážení rodiče, v pondělí 2.9.2019 se tradičně sejdeme všichni – kromě 1. tříd – v 7.45 hodin před hlavní budovou školy, třídní učitelé – nebo momentálně zastupující učitelé …Více informací »
 • FIE – FEUERSTEINOVA METODA

    FIE – FEUERSTEINOVA METODA. V některých ročnících 1. i 2. stupně zahajujeme po pečlivé roční přípravě skupiny učitelů a školeních od září 2019 týdně jednohodinové vyučování takzvaného Feuersteinova instrumentálního …Více informací »