Tradiční předvánoční fotografování

Kategorie:
Publikováno: 14.11.2019
Autor: pz

Vážení rodiče,

ve Vaší škole proběhne v pondělí 18. 11. fotografování Vašich dětí do dárkového souboru Visací kalendář, jehož ukázka je k nahlédnutí na webových stránkách.

Jedná se o sadu fotografií Vašeho dítěte a tvoří tak zajímavé a působivé dárky. Sada obsahuje 1 ks visacího kalendáře na rok 2020 s portrétem Vašeho dítěte 15×23 cm, 3 ks fotografií 10×15 cm v rámečcích a 4ks fotografií legitimačního formátu.

Cena souboru je 270,-Kč a Vy se můžete rozhodnout, zda si sadu koupíte, až po jejím zhlédnutí. Nebudete-li si chtít sadu z jakéhokoliv důvodu zakoupit, vraťte jej, prosím, škole. V takovém případě budou veškeré fotografie okamžitě po vrácení  skartovány a data smazána !!! Jestiže si i přes tento ,,nezávazný“ způsob fotografování nepřejete, aby se Vaše dítě fotilo, sdělte to, prosím, třídnímu učiteli.

Děkuji Vám za spolupráci.

Miroslav Sitarčík,  Váš fotograf.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky