První školní den 2019

Kategorie:
Publikováno: 30.8.2019
Autor: pz

Milí žáci, vážení rodiče,

v pondělí 2.9.2019 se tradičně sejdeme všichni – kromě 1. tříd – v 7.45 hodin před hlavní budovou školy, třídní učitelé – nebo momentálně zastupující učitelé – si pro své žáky přijdou osobně před budovu. Úplně noví žáci přijdou ráno s rodičem nejdříve ke kanceláři zástupců ředitele.

Druhé třídy se v 8.00 hodin přesunou na Bendovku, ostatní společně do hlavní budovy. Ve škole budou žáci cca do 8.45 hodin.

První třídy mají cca v 8.20 hodin společné setkání v ATRIU školy, počkejte, prosím, před školou na vyzvání. Poté mohou rodiče společně s dětmi do tříd na setkání s paní třídní učitelkou, malá kytička pro paní učitelku či sladkost pro budoucí spolužáky může být :-). Konec cca v 9.30 hodin.

Všichni žáci zatím bez přezouvání, dokud si nepřevezmou skříňky podle nových počtů dětí, děti se to dozví. Bendovka se od úterý již  přezouvá.

Školní jídelna vydává v pondělí 2.9. v čase 9.30 – 12.00 hodin.  V úterý od 11.00 hodin. 

Školní družina funguje již normálně od rána 6.30 hodin.

 

Přejeme všem dětem i rodičům klidný, úspěšný a veselý nový školní rok !!

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky