(Ne)bezpečný kyberprostor

Kategorie:
Publikováno: 30.5.2019
Autor: rk

V pátek 17.5.2019 si žáci ze 3.C v poslední vyučovací hodině zahráli deskovou hru,

která byla v rámci primární prevence tematicky zaměřená na využívání kyberprostoru. Jednotlivé skupinky provázely hrou obrázky rozpustilých robůtků, děti se zájmem diskutovaly a dozvěděly se základní poučení, jak se v kyberprostoru eticky a bezpečně chovat. Úplně všechny hrály se zápalem a vzájemným sdílením, za to zaslouží velikou pochvalu.

Melanie Černá

 

https://www.rizeniskoly.cz/cz/aktuality/nejvetsi-rodicovska-vyzva-dneska-uchranit-deti-pred-kyberhrozbami-nastesti-je-celkem-jasne-co-muze-pomoci.a-5745.html?utm_medium=email&utm_source=newsletter&utm_campaign=rizeni-skoly-11-2019&utm_content=online

 

 

 

 

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky