Celodopolednní kurz OCHRANA ČLOVĚKA

Kategorie:
Publikováno: 21.5.2019
Autor: pz

Kurz proběhl, počasí bylo bojové, ale ne zas tolik… 🙂 .

Děkujeme Muzeu Civilní obrany z Ústí nad Labem za organizaci.

 

Ještě jednou pro jistotu upozorňujeme rodiče i žáky, že se zítra – čili ve středu – pro 1. – 5. ročník,  a pozítří – ve čtvrtek – pro 6. – 9. ročník – koná plánované školní branné cvičení Ochrana člověka za mimořádných událostí. Sestává především z venkovních praktických činností, proto tomu přizpůsobte všichni svůj oděv a obuv!

Cvičení se koná za každého alespoň částečně přijatelného počasí. Žáci se ráno před osmou hodinou normálně sejdou ve svých kmenových třídách. Bez přezouvání. Další činnost řídí odborná smluvní organizace.

Přejeme všem účastníkům mnoho pozitivních a užitečných zážitků 🙁  :-/  🙂 .

 

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky