Dny otevřených dveří v 1.B a 1.C

Kategorie:
Publikováno: 27.11.2018
Autor: pz

Dny otevřených dveří v 1,B a 1,C

Ve dnech 12.11. a 13.11. měli možnost rodiče žáků prvních tříd být součástí vyučování. A tak se (částečně aktivně) účastnili hodin matematiky, českého jazyka ale třeba i tělocviku. Přivítali jsme více než třicet rodičů, kteří byli zvědaví, jak si jejich děti vedou a jak se jim daří v první třídě. A prvňáčci byli spokojeni, že se mohou svým rodičům předvést, jak jim to ve škole báječně jde.

 

Prvňáci se stali architekty

V listopadu proběhl ve všech prvních třídách projekt Malé technické univerzity. Do třídy zavítala paní architektka, která vyprávěla dětem, jak se stavěli a staví mosty. Zajímavé vyprávění bylo zakončeno stavbou mostů z lega.

 

 

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky