Naše nová tělocvična otevřena!!

Kategorie:
Publikováno: 7.11.2018
Autor: pz

Po čtyřech měsících intenzivních prací, které nasmlouvalo a také zaplatilo Servisní středisko MČ Praha 8, jsme dnes zahájili normální provoz v naší zrekonstruované velké tělocvičně. A zahájili jsme dopolednem SEBEOBRANY, které jsme nabídli v rámci preventivních programů naší školy starším žákům druhého stupně.

…ve středu 7.12.2018 proběhl ve škole aktivní kurz sebeobrany. Pro žáky 8. ročníků byl v nové tělocvičně připraven vždy dvouhodinový program sebeobrany, ve kterém si žáci doslova na vlastní kůži osvojili základní dovednosti jak reagovat na běžný útok a základy psychologie konfliktu pod vedením zkušených lektorů z Fakulty tělesné výchovy a sportu UK. Žáci odcházeli unavení, ale nadšení. Příští týden se těšíme na pokračování programu pro deváté třídy…

Pavla Hanzlovičová

A ať nám nová tělocvična dlouho a dobře slouží!

 

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky