Září plné studentských zážitků

Kategorie:
Publikováno: 1.10.2018
Autor: rk

Ještě nevychladly vzpomínky z prázdnin a už nám měsíc září přinesl mnoho nových zážitků:

 

Žáci 8. B v rámci volby povolání (pracovní činnosti) navštívili akci MČ Prahy 8 Jarmark uměleckých řemesel. Zde měli možnost dozvědět se řadu zajímavostí o jednotlivých oborech a vyzkoušet si mnohé řemeslné dovednosti.

Pěkné počasí umožnilo žákům 6. ročníků navštívit zahradu České zemědělské univezity. Při odborném výkladu lektorky se dozvěděli pravidla a způsoby pěstování rostlin. Poznali řadu rostlin a seznámili se s možnostmi jejich zpracování a využití jejich plodů. V neposlední řadě se dozvěděli i o využití pařenišť, skleníků apod.

Žáci 8. C prožili u nás ve škole tandemovou výuku fyziky a chemie realizovanou v rámci „Šablon“. Z pohledu obou předmětů zároveň zkoumali hustoty pevných a kapalných látek.

Zdeňka Kamarádová

 

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky