Zkoušky Starters – jak to vidí děti

Kategorie:
Publikováno: 25.9.2018
Autor: pz

Starters

Dne 17.  května 2018  jsme se zúčastnili  anglických zkoušek Starters. Na zkoušky nás připravovala paní učitelka Dobrovolná .

Místo vyučování jsme se sešli ve školní družině. Poté jsme se přemístili do keramiky. Tam nám pán, který u toho asistoval , rozdal testy (asi tak čtyř  stránkové) a poté pustil poslech. Ze začátku jsme se báli, že to bude těžké, ale naše obavy byly nepravdivé. Po poslechu jsme měli přestávku na svačinu a pak jsme šli znovu do učebny keramiky. Dostali jsme psací test, asi stejně dlouhý, jako byl poslech a začali jsme psát. V psacím testu byly různé otázky, na které jsme museli odpovědět celými větami. Otázky byly lehké, ale na některé bylo těžké vymyslet odpovědi, nebo to přeložit. Když jsme měli test dopsaný a odevzdaný, šli jsme znovu do školní družiny a tam jsme si mohli odpočinout. Čekali jsme v různém pořadí  na rozhovor s rodilou Angličankou. Když zavolali naše jméno, šli jsme s devát’ačkami  před třídu, kde byla zkoušející. Dávala nám různé otázky např.: Jak se jmenuješ?, Co to je?, nebo Co děláš za sport?

Všem zkoušky velmi doporučujeme    🙂

Beáta Voděracká

Jagoda Kalkusinska

Kristýna Mrázková

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky