Zájemcům o práci ve školské radě

Kategorie:
Publikováno: 24.10.2017
Autor: pz

Vážení rodiče,

prosíme ty z Vás, kteří by byli ochotni pracovat jako volený zástupce rodičů ve školské radě naší školy, aby se případně ozvali e-mailem vedení školy nebo přímo na reditel@zs-ustavni.cz. Prosíme především ty z Vás, kteří mají vlastní dítě v 1. – 6. ročníku naší školy a neplánují zatím změnu školy. Termín – nejpozději do 20.11.2017.

Při příležitosti konzultačních hodin dne 7.12.2017 bychom pak poprosili všechny rodiče, kteří přijdou do školy, aby jako vždy vhodili volební lístek s jedním jménem, které vyberou na kandidátce, do volební schránky.

Práci školské rady dle zákona je možno posoudit dle zápisů ze schůzek v odkazu zde vlevo na webu.

Děkujeme všem rodičům za spolupráci !!!

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky