FLOBO – florbal

Kategorie:
Publikováno: 29.5.2017
Autor: pz
Slovo trenéra zájmového florbalu na naší škole v závěru sezony:

Chtěl bych Vám poděkovat za podporu Vaší školy, které se nám v oddíle dostává. Celá florbalová sezóna proběhla bez jediného problému ke spokojenosti všech stran. Děti jsou nadšený, rodiče též a to má pozitivní vliv i na trpělivost trenérů, kteří tento cyklus vyzdvihují.
V odkaze níže Vám posílám video z Flobo Academy Tour – turnaje, kterého se Vaši žáci zúčastnili pod jménem ZŠ Ústavní. Turnaje v letošním roce byly celkem 4 a všechny se povedly do posledního detailu. Budeme rádi, když video s případným komentářem a odkazem na naše stránky zveřejníte i u Vás na webových stránkách.

https://youtu.be/J4k81Stsw9I

Naše ligová složka, která trénuje pouze na Vaší škole, ukončila sezónu na velmi dobrých umístěních. Rád bych vyzdvihnul zejména kategorii Mladších žáků, kteří v posledním kole sezóny stanuli na samotném vrcholu pražské soutěže.
Šimon Jiráček,
předseda oddílu, trenér.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky