Hanin kufřík

Kategorie:
Publikováno: 26.5.2017
Autor: pz

Také i žáci 9.B si ve škole přečetli knihu Hanin kufřík a poté poslali pozdrav bratrovi malé Hanky, panu Jiřímu Bradymu, do Kanady. Ten se jim ozval zpět. Moc mu děkujeme za dopis !! 

 

——– Původní e-mail ———-
Od: George Brady <bradygeo@gmail.com>
Komu: Ludmila Bartáková <LudmilaBartakova@seznam.cz>
Datum: 24. 5. 2017 17:17:39
Předmět: Re: Hanin kufřík

2017-05-23 1:29 GMT-04:00 Ludmila Bartáková <LudmilaBartakova@seznam.cz>:

Vážený pane Brady,
jsme žáci 9. ročníku základní školy v Praze 8. V hodinách českého jazyka a dějepisu jsme měli možnost seznámit se s Vaším životním příběhem a samozřejmě i s příběhem Vaší sestry Hanky. Tento příběh nás dojal a pomohl nám alespoň trochu pochopit  tehdejší dobu, lépe pochopit, jak ji obyčejní lidé vnímali a prožívali. Hanka navždy zůstane v naší mysli.
Škoda, že se s Vámi nemůžeme setkat osobně, a tak Vám alespoň přejeme mnoho zdraví do dalších let.
S pozdravem žáci 9.B – Vojta B., Martin J., Jakub K., Marek K., David M., Denis M., Matěj M., Tadeáš M., Matěj P., Petr P., Vašek V., Viktor W., Eva B., Anna B., Monika D., Sára D., Petra H., Lenka N., Tereza Š.  a Ludmila Bartáková, jejich učitelka

Vazena pani Bartakova a mily zaci:

dekuji za mila slova a vase prani me prijemne prekvapila. Byl jsem rad ze jsem mel prilezitost tu demokracii trochu zbudit a doufejme ze budoucnost bude dobra. Ta podstata tam stale zustava.
Zde nyni pripravujeme novy film na moji ucast na skutecne “story” /Je moji vlasti hradba Gheta/. A stovky dopisu z celeho sveta. Tak se stale neco deje.  Ze srdecnym pozdravem   Jiri Brady

Hanin Kufřík – Příběh dívky, která se nevrátila – YouTube

 

 

 

 

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky