ŽK a rozvrhy tříd

Online výuka

Vyhledávání

Novinky

 • Otevírá se Školní klub

  Rádi bychom Vás informovali o jedné z novinek letošního roku, ŠKOLNÍM KLUBU. Místo, kde se mohou žáci 5. – 9. tříd scházet, odpočívat, dělat zajímavé věci, nebo navštěvovat různé kroužky …Více informací »
 • Švp Zvonice

  Všichni žáci sedmého ročníku dorazili v pořádku do Zvonice v Jizerských horách. Počasí přeje k vycházce do okolí.Více informací »
 • Konzultační hodiny

  Vážení rodiče, upozorňujeme Vás na naše tradiční a plánované konzultační hodiny – ,,setkání ve třech“ (účast dítěte není podmínkou).  Více informací »
 • Výlet 1. B a 3. B

  Žáci 1. B a 3. B dojeli v pořádku na místo a už se těší na oběd a odpolední program.Více informací »
 • Zápisy do 1. tříd 2023/2024

  Vážení rodiče, díky technickým problémům se Vám omlouváme za opožděné zveřejnění odkazu rezervace termínu pro zápis do 1. tříd školního roku 2023/2024, který uvádímě níže:   Rezervace termínu zápisu do …Více informací »
 • Balíček okamžité pomoci Pražanům

  Na základě usnesení Zastupitelstva hl. m Prahy č. 38/5 ze dne 16.6.2022, které umožňuje čerpat finanční podporu školám a školským zařízením zřízeným hl. m. Prahou na zmírnění dopadů inflace pro …Více informací »