Novoroční koncert česko – japonské společnosti přátel

Kategorie:
Publikováno: 30.1.2017
Autor: pz

V sobotu 28.ledna 2017 jsme se jiz potreti v tomto skolnim roce setkali s nasimi japonskymi prateli v slavnostne vyzdobenem Mramorovem sale Lucerny. U prilezitosti 10. vyroci cesko-japonskych novorocnich koncertu zase vsem hostum vyrazila dech zvonkohra v provedeni zaku Japonske skoly.

Zase jsme se spolu dobre bavili a rodice nasich zaku se vymenovali kontakty s rodici japonskych zaku pro dalsi setkani.
Velkollepy koncert , slozeny z del svetovych skladatelu v provedeni japonskych a ceskych interpretu, byl ukoncen spolecnym zpevem cesko-slovensko -japonske pisnicky Oo makiba wa midori nebo Ej , lucka, lucka zelena.
Kazdy v sale zpival v jazyce, ktery umel lip.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky