ŽK a rozvrhy tříd

Online výuka

Vyhledávání

Novinky

 • Balíček okamžité pomoci Pražanům

  Na základě usnesení Zastupitelstva hl. m Prahy č. 38/5 ze dne 16.6.2022, které umožňuje čerpat finanční podporu školám a školským zařízením zřízeným hl. m. Prahou na zmírnění dopadů inflace pro …Více informací »
 • Změna rozvrhů – upozornění

  Vážení rodiče, od 1.2.2023 došlo ke změnám v rozvrzích tříd 2.A, 3.A,B,C, 4.B, 5.A,B,C z důvodu organizace plavání a obsazenosti tělocvičen. Se změnami se můžete seznámit na webových stránkách školy …Více informací »
 • Lyžařský kurz Benecko

  Vážení rodiče, třídy, které odjely na lyžařský kurz na Benecko, dorazily v pořádku na místo. Všichni se ubytovali a těší se na dlouhé procházky po okolí.Více informací »
 • Vánoční přání

  Opět jsou tu Vánoce, ten krásný čas milých rodinných setkání, rozzářených dětských očí, čas porozumění, slibů a předsevzetí.   Přejeme Vám příjemné a spokojené prožití těch nejkrásnějších svátků, děkujeme za …Více informací »
 • Aktualizace školního řádu

  Dne 29.11.2022 došlo ke změně školního řádu. Jeho aktuální platné znění naleznete zde.Více informací »
 • Konzultační hodiny

  Vážení rodiče, upozorňujeme Vás na naše tradiční a plánované konzultační hodiny – ,,setkání ve třech“ (účast dítěte není podmínkou). REZERVACE TERMÍNŮ BYLA UKONČENA  Více informací »