ŽK a rozvrhy tříd

Online výuka

Vyhledávání

Novinky

 • Běh pro Jedličku

  Dne 25.06.2024 se sportovci ZŠ a MŠ Ústavní zúčastnili charitativního běžeckého závodu „Běh pro Jedličku“. Účelem akce je finančně podpořit děti s tělesným postižením. Příspěvkem na dobrou věc bylo zápisné, …Více informací »
 • Stanovení výše úplaty za vzdělávání ve školní družině a ve školním klubu na šk. rok 2024/25

  Novelou § 123 odst. 4 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „školský zákon“), s účinnosti od 01.01.2024 …Více informací »
 • Nedostupnost Bakalářů

  Během úterního odpoledne došlo z důvodu změny IP adresy školní internetové linky k nedostupnosti webové a mobilní aplikace Bakaláři. Propsání potřebných změn na DNS serverech po Internetu může trvat až …Více informací »
 • Příjezd na školy v přírodě

  Všechny třídy, které dnes vyjely na školy v přírodě, hlásí příjezd na místo. Všichni se ubytovali, dali si oběd a už se těší na aktivní odpoledne v přírodě.  Více informací »
 •   JAK SE DAŘÍ NAŠIM STROMKŮM? Během zimních a jarních měsíců jsme s některými žáky prvního i druhého stupně několikrát navštívili stromky v našem školním lese. V průběhu ledna až …Více informací »
 • Příjezd kurzu běžkařů

  Oznamujeme, že skupina účastníku běžeckého kurzu dojela na místo pobytu v pořádku, dobré náladě a chystají se na seznámení s okolím. Vedení školyVíce informací »