ŽK a rozvrhy tříd

Online výuka

PES opatření

Vyhledávání

Novinky

 • Škola od pondělí 25. 1. 2021

  Vážení rodiče a žáci, na základě pokynů MŠMT z pátečního večera bude naše škola pokračovat v dosavadním režimu (distanční výuka, 1. a 2. ročníky prezenčně) dle posledního vydaného pokynu MŠMT ze dne …Více informací »
 • Strávníci ŠJ Ústavní od 4. ledna 2021

  Žáci 1., 2. ročníku ZŠ (resp. prezenčně vzdělávaní žáci) a jejich vyučující + učitele distanční výuky ZŠ se stravují v jídelně ZŠ jako doposud.   Studenti a učitelé z gymnázia …Více informací »
 • Výpadek internetu v pátek 4.12.

  Vážení rodiče a žáci, omlouváme se za nemožnost připojení k výuce on-line dnes dopoledne. Výpadek nebyl zaviněn školou. Neúčast na výuce je všem žákům omluvena.Více informací »
 • Dočasné poruchy pevné linky do MŠ

  Vážení rodiče, volejte do MŠ: Z PEVNÉ LINKY: 10 22 233 55 05 24, Z MOBILU: 233 55 05 24.  Případně na mobilní číslo 721 392 242 . (Pevná linka …Více informací »
 • Nabídka školního poradenského pracoviště

  Vážení rodiče, žáci a žákyně, i během distanční výuky se v případě potřeby řešení nějakých problémů můžete obracet kromě třídních učitelů i na naše školní poradenské pracoviště. Žáci, řešíte-li nějaký …Více informací »
 • 15. číslo ÚSTAVNÍKU

  V příloze dáváme veřejnosti k nahlédnutí již 15. číslo našeho Ústavníku, který je samozřejmě i tentokrát věnován především naší tvorbě a našemu životu v čase karantény. Děkujeme všem autorům a …Více informací »