Basketbal – chlapci starší

Kategorie:
Publikováno: 15.2.2008
Autor: bohous

Po úspěchu dívek i chlapci dokázali že basketbal hrát umějí.

V pondělí 11.2. se v tělocvičně naší školy odehrály zápasy ve třech vyřazovacích skupinách. Z každé skupiny postoupily první dva týmy do finálových bojů. Ty se odehrály 13.2. také v naši tělocvičně, systémem každý s každým. Chlapci po vítězství ve skupině obstáli i proti basketbalisty posíleným týmům. Po třech vítězstvích a dvou porážkách obsadili skvělé 3. místo, když od druhého místa je dělil jeden dvoubodový koš. V turnaji zvítězila bez porážky ZŠ Libčická, druhé místo obsadila ZŠ Mazurská. Naši chlapci se prezentovali nejlepší obranou ze všech družstev, když obdrželi pouhých 15 bodů. Družstvo nastoupilo v sestavě Luboš Hrabina, Honza Kubošek, Honza Novák (jako vždy velmi rychlý a neúnavný) z 8.A, Lukáš Bauer (výtečný v doskakování), Michal Dvořák, Petr Lochman (také velmi dobře doskakující zejména v útočné fázi), Adam Šejvl (dobře střílející z větších vzdáleností) z 9.B. Všichni chlapci zahráli velmi dobře a všem za jejich výkony děkujeme.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky