Volejbal

Kategorie:
Publikováno: 12.3.2007
Autor: bohous

Do soutěží se zapojily i starší dívky. Jako první to byly naše volejbalistky.

Dne 6. března se v tělocvičně ZŠ Libčická uskutečnilo obvodní kolo ve volejbalu, kategorie starší dívky. Naše družstvo hrálo ve složení: Míša Čejková, Klára Ernestová, Nicole Golmanová, Tereza Rašková, Kristýna Vočadlová, Sandra Volkánová, z 9.B a Bára Kodešová, Kačka Pleslová, Iva Reitermanová, Dominika Ščučková z 8.A. Základem týmu byly aktivní volejbalistky Golmanová, Pleslová, Ščučková a bývalá hráčka Kodešová. Všechny však hrají na postu nahrávačka. Týmu chyběla alespoň jedna zkušenější smečařka. Dívky byly vylosovány do těžší ze dvou skupin. Jejich soupeřkami bylo i téměř kompletní družstvo volejbalistek Komety, hrající za ZŠ Libčická. Hrálo se na dva sety. Naše hráčky, i když měly nejnižší výškový průměr, podaly velmi dobrý výkon. Dle očekávání podlehly ZŠ Libčická 0:2. Pak remizovaly se ZŠ Mazurská 1:1, ale na míče (49:48) zvítězily. Remíza 1:1 se ZŠ Hovorčovická a skóre horší o 3 míče (43:46) jim zabránily v postupu do finálové skupiny. Celkově dívky obsadily 5. místo, což je úspěch. Blahopřejeme!

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky