Branný den pro 2. stupeň

Kategorie:
Publikováno: 2.11.2016
Autor: pz

Ve dnech 1.-2.11.2016 se naši žáci 2. stupně zúčastnili ve škole branného dne, jehož cílem bylo seznámení dětí s řešením různých krizových situací.

Pokyny k brannému dni ( pokud rodiče odsouhlasí účast ):

Program obsahuje témata: reakce na aktivního útočníka, individuální ochrana jednotlivce v oblasti CBRN rizik, výuka základů první pomoci, základní principy rozeznávání nebezpečných předmětů, bezpečné manipulace se střelnými zbraněmi (nefunkční makety). Celou akci zajišťuje Spolek OS. SX a je financována úřadem městské části Prahy 8.

Přednášky a ukázky vedou instruktoři, sloužící u Aktivní zálohy Armády České republiky a certifikovaní odborníci na danou problematiku.

Děti na branný den vybavte pláštěnkou (nevlastníte li pláštěnku postačí 2ks pytle na odpadky), šátkem, čtyrmi kusy igelitových tašek a dle možnosti přibalte i lyžařské nebo potápěčské brýle, případně izolepu a jednorázové rukavice.

Za pořadatele spolek sx koordinátor – Jaroslav Macošek, tel.: 775568586

 

ODBORNÁ PŘÍRUČKA Ministerstva národní obrany:

www: POKOS

 

 

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • HLAS ÚSTAVKY 2018

  HLAS ÚSTAVKY Ve středu 21. března 2018 proběhla naše už tradiční soutěž ve zpěvu Hlas Ústavky. Všechny děti zazpívaly s chutí, některé i s trémou, všem se ale vystoupení moc …Více informací »
 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »