Robot Paro arigato!

Kategorie:
Publikováno: 6.6.2016
Autor: pz

Robot Paro, ktery prijel do skoly na projekt Pujdem spolu do Japonska, dekuje vsem zakum za vrele uvitani ve skole.

Takovy pocet obrazku s roboty necekal. Vsechny obrazky se mu moc libily!!!! Pro ti, co nemeli moznost setkat se s robot Paro osobne ve skole, Paro nechal odkaz na youtube, kde prozrazuje jak vypada a jak pomaha nemocnym lidem ( v anglictine a japonstine).

https://m.youtube.com/watch?v=oJq5PQZHU-I

 

https://www.youtube.com/watch?v=4R6ekzB1ouQ

 

A my děkujeme našim milým hostům z Japonské ambasády v Praze, paní Tamami Yoshimoto a Andree Zimové, které robota Paro doprovázely a povídaly si s námi nejen o robotech a nejen česky.

ありがと!  Arigato! V češtine:  Děkujeme!

 

Pojďte s námi do Japonska. Vede L.Usakovská. Návštěva - pan ředitel Japanese School in Prague.
Pojďte s námi do Japonska. Vede L.Usakovská. Návštěva – pan ředitel Japanese School in Prague.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »