Vánoční pracovní dílna pro rodiče a děti – 16. prosince

Kategorie:
Publikováno: 15.12.2015
Autor: ir

 

vanocni_dilna

 

Už je tu opět adventní čas a s ním přicházejí staré známé otázky leckdy ukryté celý rok někde hlouběji v nás…

Jak ten rok zase utekl a kolik času jsme byli se svými dětmi? Kolikrát jsme něco kutili spolu? Kdy jsme si jen tak sedli, povídali a bylo nám dobře?

Ještě pořád je šance něco napravit a dohnat! Přijďte do školy spolu s dětmi, vítán je každý více či méně zručný… Několik šikovných rodičů, žáků a učitelů si pro Vás připravilo ukázku drobností pro radost, které si zkusíte vyrobit a můžete si je odnést spolu s dobrou náladou. Bude tam vonět jehličí, vánoční čaj i čerstvě nařezané dřevo, uslyšíte vánoční hudbu i zvuk kolovrátku, uvidíte, jak se přede, maluje, háčkuje atd.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • HLAS ÚSTAVKY 2018

  HLAS ÚSTAVKY Ve středu 21. března 2018 proběhla naše už tradiční soutěž ve zpěvu Hlas Ústavky. Všechny děti zazpívaly s chutí, některé i s trémou, všem se ale vystoupení moc …Více informací »
 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »