Vánoční pracovní dílna pro rodiče a děti – 16. prosince

Kategorie:
Publikováno: 15.12.2015
Autor: ir

 

vanocni_dilna

 

Už je tu opět adventní čas a s ním přicházejí staré známé otázky leckdy ukryté celý rok někde hlouběji v nás…

Jak ten rok zase utekl a kolik času jsme byli se svými dětmi? Kolikrát jsme něco kutili spolu? Kdy jsme si jen tak sedli, povídali a bylo nám dobře?

Ještě pořád je šance něco napravit a dohnat! Přijďte do školy spolu s dětmi, vítán je každý více či méně zručný… Několik šikovných rodičů, žáků a učitelů si pro Vás připravilo ukázku drobností pro radost, které si zkusíte vyrobit a můžete si je odnést spolu s dobrou náladou. Bude tam vonět jehličí, vánoční čaj i čerstvě nařezané dřevo, uslyšíte vánoční hudbu i zvuk kolovrátku, uvidíte, jak se přede, maluje, háčkuje atd.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky