Letters to Italy

Kategorie:
Publikováno: 8.12.2015
Autor: pz

V rámci našeho projektu Dopisování s italskými kamarády – viz projekt Letters from Italy – napsali žáci 3. – 8. tříd další dopisy – vánoční pozdravy – dětem do Itálie na známé nebo i nové adresy škol v Itálii.

Circolo Didattico Scuola Elementare P. Gobetti
Via Romita 19
10137 Torino
Italy

Istituto Comprensivo Statale Padre Pino Puglisi
Via Francesco Panzera 28
90124 Palermo
Italy

Scuola Elementare G. Romani
Via Sturzo Don 46
20091 Bresso (MI)
Italy

Na tyto adresy bylo posláno celkem  70 vánočních dopisů a pohledů od žáků 3. – 8. tříd.

Těšíme se, že se opět dočkáme také písemné odezvy :-).

 

 

 

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »