Poděkování rodičům

Kategorie:
Publikováno: 24.10.2014
Autor: pz

Velice děkujeme žákům a jejich rodičům za aktivní pomoc se zajištěním materiálu pro práci v dílnách. Viz dále.

Poděkování rodičům:

Velice děkujeme žákům a jejich rodičům za aktivní pomoc se zajištěním materiálu pro práci v dílnách. Zejména panu J. Kolářovi (syn ve 3. B), který již druhým rokem poskytuje naší škole zdarma potřebný materiál pro práci žáků se dřevem a dále panu Rozendorfovi (syn v 7.A), který poskytl dřevo a elektromateriál.

Dostatek materiálu pro práci žáků v pracovních činnostech umožňuje pestřejší práci, uplatnění fantazie dětí a kvalitnější průpravu pro nácvik základních dovedností a návyků pro práci s různým materiálem.

Děkujeme také za zajištění exkurze pro žáky v rámci předmětu pracovní činnosti – volba povolání panu Z. Kouřilovi (syn v 7. B).

Zdeňka Kamarádová.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »