Poděkování rodičům

Kategorie:
Publikováno: 24.10.2014
Autor: pz

Velice děkujeme žákům a jejich rodičům za aktivní pomoc se zajištěním materiálu pro práci v dílnách. Viz dále.

Poděkování rodičům:

Velice děkujeme žákům a jejich rodičům za aktivní pomoc se zajištěním materiálu pro práci v dílnách. Zejména panu J. Kolářovi (syn ve 3. B), který již druhým rokem poskytuje naší škole zdarma potřebný materiál pro práci žáků se dřevem a dále panu Rozendorfovi (syn v 7.A), který poskytl dřevo a elektromateriál.

Dostatek materiálu pro práci žáků v pracovních činnostech umožňuje pestřejší práci, uplatnění fantazie dětí a kvalitnější průpravu pro nácvik základních dovedností a návyků pro práci s různým materiálem.

Děkujeme také za zajištění exkurze pro žáky v rámci předmětu pracovní činnosti – volba povolání panu Z. Kouřilovi (syn v 7. B).

Zdeňka Kamarádová.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky