Díky za poděkování rodičů

Kategorie:
Publikováno: 18.6.2014
Autor: pz

Děkujeme rodičům za pochvalu, je to pro nás všechny ve škole velmi důležité vědět, že naše práce – nás dospělých zde s dětmi – má v dnešní náročné době smysl.

 „Vážený pane řediteli,
rádi bychom Vám poděkovali za celý (pro naši Rozárku již druhý) úspěšný školní rok.
Program „Ovoce do škol“ nás velmi potěšil, oblíbená „Relaxační a jógová cvičení“ pod vedením Vaší zástupkyně J. Růžičkové mají díky laskavému přístupu úspěch nejen u naší dcery a z družinového programu vybíráme kroužek „Kuchtík“, který je jak se říká v dnešní době „in“.
Vše jmenované nám působilo radost a přispělo k těšení se na běžný školní den.
Příjemným překvapením pro nás je i informace, že naše třídní Mgr. K. Jelínková postupuje s námi do třetího ročníku! A věříme, že v příštím školním roce budou i další drobnosti, které nám přispějí ke zvládání běžných školních povinností s radostí.
Vám přejeme pohodové prožití prázdnin ve zdraví a pevné nervy při rekonstrukčních pracech!“
Rozárka
s rodiči

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky