Díky za poděkování rodičů

Kategorie:
Publikováno: 18.6.2014
Autor: pz

Děkujeme rodičům za pochvalu, je to pro nás všechny ve škole velmi důležité vědět, že naše práce – nás dospělých zde s dětmi – má v dnešní náročné době smysl.

 „Vážený pane řediteli,
rádi bychom Vám poděkovali za celý (pro naši Rozárku již druhý) úspěšný školní rok.
Program „Ovoce do škol“ nás velmi potěšil, oblíbená „Relaxační a jógová cvičení“ pod vedením Vaší zástupkyně J. Růžičkové mají díky laskavému přístupu úspěch nejen u naší dcery a z družinového programu vybíráme kroužek „Kuchtík“, který je jak se říká v dnešní době „in“.
Vše jmenované nám působilo radost a přispělo k těšení se na běžný školní den.
Příjemným překvapením pro nás je i informace, že naše třídní Mgr. K. Jelínková postupuje s námi do třetího ročníku! A věříme, že v příštím školním roce budou i další drobnosti, které nám přispějí ke zvládání běžných školních povinností s radostí.
Vám přejeme pohodové prožití prázdnin ve zdraví a pevné nervy při rekonstrukčních pracech!“
Rozárka
s rodiči

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »