Náš nový kroužek – hooping.

Kategorie:
Publikováno: 14.11.2013
Autor: pz

Od podzima 2013 máme ve škole pár nových aktivit… Jedna z nich je nový kroužek hoopingu. Díky našemu SRPŠ jsme koupili úplně nové veselé obruče a učíme se točit. Podrobně uvnitř článku.

Hooping – nejen pro dívky!

4. listopadu 2013 jsme se poprvé sešli na kroužku hoopingu. Jedná se o  vynikající cvičení s obručí, které posiluje svaly, zlepšuje motorickou obratnost, podporuje správné držení těla, rozvíjí smysl pro rytmus. A nejen to! Také podněcuje ke smíchu, pomáhá překonat nesmělost, podporuje tvořivost a představivost. Přispívá k pocitu štěstí a pohody.

Kroužek hoopingu momentálně navštěvuje 34 dětí. A co na něj říkají?

Bára: Je to radost a zábava, užijeme si u toho spoustu legrace.

Kristýna:Líbí se mi, protože se tam pobavíme i když nám to hned nejde, zasmějeme se, posloucháme prima písničky.

Natálie: Baví mě to, protože je to jako jedna velká hra. Když nám to nejde, paní učitelka nám řekne, že jí to taky trvalo, než se to naučila.

Adéla: Je to velká zábava, ale je to těžší než se zdá!!

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »