Volno pro žáky ZŠ v červnu 2013.

Kategorie:
Publikováno: 23.4.2013
Autor: pz

Ředitel školy vyhlašuje dle školského zákona volno pro žáky ZŠ v týdnu 24.-28.6.2013. Podrobně uvnitř článku!!

   Volno pro děti vyhlašuje škola z důvodů technické a prostorové přípravy na dlouho plánovanou velkou letní stavební akci "Zateplení budov školy".

Viz:  Aplikace – Veřejné zakázky
.

   Vysvědčení bude vydáno žákům v pátek dne 21.6.2013. Provoz ukončí i školní jídelna.

   Školní družina bude otevřena i poslední týden června v čase 6.30 – 17.00 hodin pro žáky 1. – 5. ročníků, pro "nedružinové" děti bez poplatku v čase, jako by bylo jejich vyučování.
 
   Děkujeme všem za pochopení těchto opatření!
  
   Stavební práce na fasádách a střechách budou probíhat samozřejmě ještě i po letních prázdninách, ale výměna oken v prostorách pro pobyt dětí v budově bude, doufáme, tou dobou již hotova.

   (Původně MČ schválená a plánovaná velká rekonstrukce interiérů školní kuchyně a jídelen se z provozních důvodů  odkládá na nejbližší příští termín.) 

 
    Ještě jednou děkujeme všem rodičům za pochopení těchto opatření a těšíme se na shledanou s našimi  žáky v září v nové škole!!

    Všichni pracovníci školy.  

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »