Kurzy British Council 2010-2011.

Kategorie:
Publikováno: 9.9.2010
Autor: pz

Po loňském úspěšném průběhu kurzů angličtiny pro získání mezinárodně uznávaných jazykových cambridgeských certifikátů se letos bude opět otvírat ve škole výuka žáků pod vedením rodilého mluvčího. Písemné přihlášky žádejte u svého učitele angličtiny!


   Kurzovné……..2000,- Kč , 10 vyučovacích hodin.

   Zahájení kurzů……….30.9.2010.

   

     

 

Na fotkách  jsou děti, které úspěšně složily zkoušky 19.06.2010  a na konci letních prázdnin obdržely mezinárodní certifikáty:

 

Zkouška YLE Sraterers:

 Vitek Tomáš 3.C – nejmladší žák v této kategorii, (letos se chce připravovat na zkoušku Movers)

Hynek Daniel 4.A

Němec Jakub 4.A

Dvořáková Eva  4.C

 

Zkouška YLE Movers:

Badinová Petra 4.A  

 

KET for Schools

Charvátová Kateřina 8.B –  certifikát s vyznamenáním ( letos se chce připravovat na PET for Schools)

 

gratulujeme a  hodně úspěchu  u dalších zkoušek J

 

Všichni vyučující letos budou seznamovat děti s obsahem části zkoušek Listeing, Reading a Writing v hodinách povinné výuky, příprava na část Speaking bude s Tonym. Vzory zkoušek na  http://www.cambridgeesol.org/resources/learner/

 

Od příštího týdně začíná registrace na  zkoušky před Vánocemi.

 

Dálší termin zkoušek YLE Starters a  Movers stanoven 14.12, registrace 13.9-25.10, KET, PET for Schools 4.12, registrace 13.9-25.10.  Více informaci o registraci na zkoušky a cenách zkoušek na  http://www.britishcouncil.org/cz/czechrepublic-exams-registration-individual.htm#fees.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky