Kurzy British Council 2010-2011.

Kategorie:
Publikováno: 9.9.2010
Autor: pz

Po loňském úspěšném průběhu kurzů angličtiny pro získání mezinárodně uznávaných jazykových cambridgeských certifikátů se letos bude opět otvírat ve škole výuka žáků pod vedením rodilého mluvčího. Písemné přihlášky žádejte u svého učitele angličtiny!


   Kurzovné……..2000,- Kč , 10 vyučovacích hodin.

   Zahájení kurzů……….30.9.2010.

   

     

 

Na fotkách  jsou děti, které úspěšně složily zkoušky 19.06.2010  a na konci letních prázdnin obdržely mezinárodní certifikáty:

 

Zkouška YLE Sraterers:

 Vitek Tomáš 3.C – nejmladší žák v této kategorii, (letos se chce připravovat na zkoušku Movers)

Hynek Daniel 4.A

Němec Jakub 4.A

Dvořáková Eva  4.C

 

Zkouška YLE Movers:

Badinová Petra 4.A  

 

KET for Schools

Charvátová Kateřina 8.B –  certifikát s vyznamenáním ( letos se chce připravovat na PET for Schools)

 

gratulujeme a  hodně úspěchu  u dalších zkoušek J

 

Všichni vyučující letos budou seznamovat děti s obsahem části zkoušek Listeing, Reading a Writing v hodinách povinné výuky, příprava na část Speaking bude s Tonym. Vzory zkoušek na  http://www.cambridgeesol.org/resources/learner/

 

Od příštího týdně začíná registrace na  zkoušky před Vánocemi.

 

Dálší termin zkoušek YLE Starters a  Movers stanoven 14.12, registrace 13.9-25.10, KET, PET for Schools 4.12, registrace 13.9-25.10.  Více informaci o registraci na zkoušky a cenách zkoušek na  http://www.britishcouncil.org/cz/czechrepublic-exams-registration-individual.htm#fees.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Připomínáme :-)

  Na pondělí 30.4.2018 vyhlašuje ředitel školy volno pro žáky. Škoní družina otevřena dle případné předběžné domluvy. Jídelna nevaří.  V pondělí 7.5.2018 je v ZŠ škola dle normálního rozvrhu včetně jídelny.Více informací »
 • Charitativní malování

  Dne 22.3.2018 v naší škole proběhla zajímavá výstava originálních obrázků, které vytvořili žáci naší školy v rámci akce „Charitativní malování“. A jak se tato akce zrodila? Zprvu byla myšlenka vyzkoušet …Více informací »
 • Hanin kufřík – pokračování

    V rámci literární výchovy i v rámci poznávání historie si naši učitelé vždy znovu s novými žáky připomínají příběh dívky Hany Bradyové z časů druhé světové války. A píší …Více informací »
 • Příjezd ze školy v přírodě Stará Živohošť

  Vážení rodiče, Vaše děti jsou již na cestě zpět  a přijedou ke škole v cca 11.30 hodin. Všichni se na Vás těší! vedení školyVíce informací »
 • Škola v přírodě Stará Živohošť

  Vážení a milí rodiče, třídy 2.A, 2.C a 4. C právě v pořádku dojely na místo pobytu  do Staré Živohošti. Mají se dobře a vypadá to, že jim bude přát …Více informací »
 • Volno pro žáky 30.4.2018

  Na pondělí 30.4.2018 vyhlašuje ředitel školy volno pro žáky. Škoní družina otevřena dle předběžné domluvy. Jídelna nevaří.  V pondělí 7.4.2018 je v ZŠ škola dle normálního rozvrhu včetně jídelny.  Více informací »