Přespolní běh

Kategorie:
Publikováno: 11.10.2009
Autor: bk

Z technických důvodů se nemohla uskutečnit tradiční první soutěž, v atletickém čtyřboji, a tak sportovní školní rok 2009/2010 začal soutěží v přespolním běhu.

V úterý 29.9.2009 se reprezentanti základních škol Prahy 8 sešli v Čimickém háji, kde proběhl závod v přespolním běhu. Měli jsme zastoupení ve všech čtyřech kategoriích a ve všech jsme získali medailová umístění.            Mladší dívky v sestavě Tereza Holečková, Vinci Žoltaková ze 6.A, Denisa Miksová ze 7.A a Rozálka Hanžlíková ze 7.B, obsadily 3. místo. Z jednotlivkyň byla Rozálka Hanžlíková čtvrtá, Denisa Miksová osmá a Tereza Holečková devátá. Mladší chlapci ve složení Kuba Kořínek ze 6.B, Tomáš Čedík, Marek Řehoř, Honza Synek ze 7.A a Tomáš Vrána ze 7.B obsadili rovněž 3. místo. Z jednotlivců byl Tomáš Vrána druhý. 3. místo obsadilo i družstvo starších chlapců. Tvořili jej Jarda Dvořák, Filip Řehoř, Patrik Pinkas a Tomáš Večerník z 9.A, Michal Hrouda a Honza Šlapák z 9.B.  Honza Šlapák zároveň tuto kategorii vyhrál. Nejlepšího výsledku dosáhla starší děvčata ve složení Lída Jelínková, Sára Kočiščáková a Katka Lehká z 9.A, Laďka Jeřábková a Monika Růžičková z 9.B. Děvčata ve své kategorii obsadila 1. místo a postoupila do Pražského kola. Z jednotlivkyň byla suverénní vítězkou Laďka Jeřábková, Monika Růžičková obsadila páté a Katka Lehká šesté místo. Všem děkujeme za vynikající reprezentaci a děvčatům přejeme úspěch v Pražském kole.

                                              

                                          

 

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky