Sportovní výsledky šk. roku 2008/2009

Kategorie:
Publikováno: 16.6.2009
Autor: bk

V právě končícím školním roce se do sportovních soutěží, v rámci obvodu Praha 8, zapojilo 18 škol.

Naši sportovci v letošním školním roce obsadili výborné 4. místo. Co se efektivity týká, pak jsme rozhodně zvítězili. Svědčí o tom následující srovnání.
Soutěžilo se v 18 druzích sportů a v nich v 55 věkových kategoriích.
Vítězná škola obsadila úplně všechny sporty a všechny kategorie.  Škola na druhém místě obsadila rovněž 18 soutěží a v nich 43 kategorie. Škola na třetím místě startovala v 16 soutěžích a 36 kategoriích.
Naše škola se zúčastnila 14 soutěží a 31 kategorií.  Měli jsme tedy nejméně zástupců ve všech soutěžích. O to jsou výkony sportovců cennější. Získali jsme 1. místa v 6 soutěžích a 7 kategoriích, 2. místa ve 3 soutěžích a 3 kategoriích a 3. místa v pěti soutěžích a 5 kategoriích. Dvakrát jsme postoupili do krajského kola.
Všem sportovcům chceme poděkovat a vyslovit uznání za jejich předvedené výkony. Přejeme jim další sportovní úspěchy.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky