Sportovní výsledky šk. roku 2008/2009

Kategorie:
Publikováno: 16.6.2009
Autor: bk

V právě končícím školním roce se do sportovních soutěží, v rámci obvodu Praha 8, zapojilo 18 škol.

Naši sportovci v letošním školním roce obsadili výborné 4. místo. Co se efektivity týká, pak jsme rozhodně zvítězili. Svědčí o tom následující srovnání.
Soutěžilo se v 18 druzích sportů a v nich v 55 věkových kategoriích.
Vítězná škola obsadila úplně všechny sporty a všechny kategorie.  Škola na druhém místě obsadila rovněž 18 soutěží a v nich 43 kategorie. Škola na třetím místě startovala v 16 soutěžích a 36 kategoriích.
Naše škola se zúčastnila 14 soutěží a 31 kategorií.  Měli jsme tedy nejméně zástupců ve všech soutěžích. O to jsou výkony sportovců cennější. Získali jsme 1. místa v 6 soutěžích a 7 kategoriích, 2. místa ve 3 soutěžích a 3 kategoriích a 3. místa v pěti soutěžích a 5 kategoriích. Dvakrát jsme postoupili do krajského kola.
Všem sportovcům chceme poděkovat a vyslovit uznání za jejich předvedené výkony. Přejeme jim další sportovní úspěchy.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »