OBRÁZKY PRO BULOVKU.

Kategorie:
Publikováno: 20.11.2008
Autor: pz

Jeden z nosných programů letošního školního roku je celoškolní projekt „Obrázky pro Bulovku“. První výtvarná díla již tvoříme…


 Myšlenka vznikla již před mnoha lety, kdy pan ředitel naší školy pobýval jako pacient na klinice infekčních nemocí fakultní nemocnice Na Bulovce… Klinika procházela složitou a dlouhodobou rekonstrukcí celého interieru.
Myšlenka veselých barevných dětských výtvarných prací pro výzdobu NOVÝCH ORDINACÍ, ČEKÁREN I POKOJŮ PRO PACIENTY A LÉKAŘE vedení kliniky zaujala a tak přijalo od pana ředitele nezávaznou nabídku na vyzdobení kliniky někdy…až bude hotova rekonstrukce.
A tato doba nastala právě letos. A tak letos tvoříme výtvarné práce pro Bulovku, konkrétně pro infekční kliniku, kde tráví pacienti i dlouhé měsíce a kde každá hezká věc, kterou se může oko pacienta a lékaře potěšit, je dobrá. A naše obrázky a keramika zde určitě budou dělat radost všem lidem po dlouhá léta !!!

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »