OBRÁZKY PRO BULOVKU.

Kategorie:
Publikováno: 20.11.2008
Autor: pz

Jeden z nosných programů letošního školního roku je celoškolní projekt „Obrázky pro Bulovku“. První výtvarná díla již tvoříme…


 Myšlenka vznikla již před mnoha lety, kdy pan ředitel naší školy pobýval jako pacient na klinice infekčních nemocí fakultní nemocnice Na Bulovce… Klinika procházela složitou a dlouhodobou rekonstrukcí celého interieru.
Myšlenka veselých barevných dětských výtvarných prací pro výzdobu NOVÝCH ORDINACÍ, ČEKÁREN I POKOJŮ PRO PACIENTY A LÉKAŘE vedení kliniky zaujala a tak přijalo od pana ředitele nezávaznou nabídku na vyzdobení kliniky někdy…až bude hotova rekonstrukce.
A tato doba nastala právě letos. A tak letos tvoříme výtvarné práce pro Bulovku, konkrétně pro infekční kliniku, kde tráví pacienti i dlouhé měsíce a kde každá hezká věc, kterou se může oko pacienta a lékaře potěšit, je dobrá. A naše obrázky a keramika zde určitě budou dělat radost všem lidem po dlouhá léta !!!

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky