Streetball

Kategorie:
Publikováno: 13.6.2008
Autor: bk

Ve středu 11.6.2008, posledním turnajem ve streetballu, skončily sportovní soutěže ve školním roce 2007/2008.

V hezkém sportovním areálu ZŠ Dolákova se ve středu 11.6. uskutečnil závěrečný turnaj ve streetballu. Pro ty, co neví o co jde: jedná se o hru hranou podle základních pravidel košíkové, hrají tříčlenná družstva na jeden koš.

Naší školu reprezentovalo družstvo dívek v sestavě: Martina Mazáčková ze 7.B, Vendula Bezchlebová a Olina Ishoeva z 8.A a Martina Bernardová z 8.B.
V zápasech s ostatními týmy, vesměs složenými ze žákyň 9. tříd, naše děvčata neztratila ani jeden bod a celý turnaj s přehledem vyhrála. Děvčatům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »