Krajské kolo v házené mladších žáků

Kategorie:
Publikováno: 27.5.2008
Autor: bk

Po vítězství v obvodním kole, postoupili mladší házenkáři do krajského kola, hraného pod hlavičkou „Novinářský kalamář“

V úterý, 20.5. se na hřišti ZŠ Zárubova v Praze 12, uskutečnilo krajské kolo v házené mladších žáků. Naši žáci v sestavě: Michal Plesl ze 6.A, Milan Černý, Jakub Kaiser, Michael Němec, Dominik Vrlík ze 6.B, Vašek Brom, David Černý, Honza Pícha, Tomáš Večerník ze 7.A, Nicholas Gruzdz, Matěj Macháček a Sony ze 7.B, podali vynikající výkon. Mezi specializovanými házenkářskými školami, za které hráli zejména hráči Dukly Praha (proti našim hráčům výškově "obři"), se prosadili a obsadili skvělé 3. místo. Nejlepšími střelci družstva byli Michal Plesl s 9 brankami a Michael Němec se 7 brankami. Jednu branku vstřelil i Tomáš Večerník. Všichni hráči hráli velmi dobře a patří jim naše poděkování a pochvala.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky