Krajské kolo v házené mladších žáků

Kategorie:
Publikováno: 27.5.2008
Autor: bk

Po vítězství v obvodním kole, postoupili mladší házenkáři do krajského kola, hraného pod hlavičkou „Novinářský kalamář“

V úterý, 20.5. se na hřišti ZŠ Zárubova v Praze 12, uskutečnilo krajské kolo v házené mladších žáků. Naši žáci v sestavě: Michal Plesl ze 6.A, Milan Černý, Jakub Kaiser, Michael Němec, Dominik Vrlík ze 6.B, Vašek Brom, David Černý, Honza Pícha, Tomáš Večerník ze 7.A, Nicholas Gruzdz, Matěj Macháček a Sony ze 7.B, podali vynikající výkon. Mezi specializovanými házenkářskými školami, za které hráli zejména hráči Dukly Praha (proti našim hráčům výškově "obři"), se prosadili a obsadili skvělé 3. místo. Nejlepšími střelci družstva byli Michal Plesl s 9 brankami a Michael Němec se 7 brankami. Jednu branku vstřelil i Tomáš Večerník. Všichni hráči hráli velmi dobře a patří jim naše poděkování a pochvala.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • HLAS ÚSTAVKY 2018

  HLAS ÚSTAVKY Ve středu 21. března 2018 proběhla naše už tradiční soutěž ve zpěvu Hlas Ústavky. Všechny děti zazpívaly s chutí, některé i s trémou, všem se ale vystoupení moc …Více informací »
 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »