Basketbal – starší dívky

Kategorie:
Publikováno: 13.2.2008
Autor: bohous

V tělocvičně naší školy se dne 12.2.2008 uskutečnil turnaj starších dívek v basketbalu. Naše děvčata v konkurenci šesti škol obstála skvěle.

Do turnaje se přihlásilo 6 základních škol z obvodu Prahy 8. Mezi favority patřily zejména Gymnázium Ústavní a ZŠ Glowackého. Kromě naší školy se turnaje zúčastnily ZŠ Libčická, ZŠ Mazurská a ZŠ Žernosecká. Hrálo se systémem každý s každým. Naše dívky se v úvodním zápase především sehrávaly a proto podlehly Gymnáziu Ústavní 2:19. Objektivně hodnoceno, gymnázium bylo opravdu lepší zejména zásluhou několika basketbalistek z pražských oddílů. Poté dívky po velmi dobrém výkonu zvítězily nad dalším favoritem ZŠ Glowackého a ani v dalších zápasech již neprohrály. Celkově obsadily 2. místo za Gymnáziem Ústavní a před ZŠ Glowackého. Skvělý výkon podala základní pětka ve složení Martina Mazáčková ze 7.B, Vendula Bezchlebová z 8.A, Martina Bernardová, Vendula Miřatská a Nikola Sekáčová z 8.B. Velmi dobře zahrály i střídající hráčky Tereza Břendová, Veronika Havlíková, Olina Ishoeva, Lucka Maňkošová z 8.A a Sabina Kafková z 8.B. Výborné je, že tento tým se, až na Martinu Mazáčkovou, udrží pohromadě i pro příští sezonu.
Všem dívkám gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Připomínáme :-)

  Na pondělí 30.4.2018 vyhlašuje ředitel školy volno pro žáky. Škoní družina otevřena dle případné předběžné domluvy. Jídelna nevaří.  V pondělí 7.5.2018 je v ZŠ škola dle normálního rozvrhu včetně jídelny.Více informací »
 • Charitativní malování

  Dne 22.3.2018 v naší škole proběhla zajímavá výstava originálních obrázků, které vytvořili žáci naší školy v rámci akce „Charitativní malování“. A jak se tato akce zrodila? Zprvu byla myšlenka vyzkoušet …Více informací »
 • Hanin kufřík – pokračování

    V rámci literární výchovy i v rámci poznávání historie si naši učitelé vždy znovu s novými žáky připomínají příběh dívky Hany Bradyové z časů druhé světové války. A píší …Více informací »
 • Příjezd ze školy v přírodě Stará Živohošť

  Vážení rodiče, Vaše děti jsou již na cestě zpět  a přijedou ke škole v cca 11.30 hodin. Všichni se na Vás těší! vedení školyVíce informací »
 • Škola v přírodě Stará Živohošť

  Vážení a milí rodiče, třídy 2.A, 2.C a 4. C právě v pořádku dojely na místo pobytu  do Staré Živohošti. Mají se dobře a vypadá to, že jim bude přát …Více informací »
 • Volno pro žáky 30.4.2018

  Na pondělí 30.4.2018 vyhlašuje ředitel školy volno pro žáky. Škoní družina otevřena dle předběžné domluvy. Jídelna nevaří.  V pondělí 7.4.2018 je v ZŠ škola dle normálního rozvrhu včetně jídelny.  Více informací »