Vítejte po prázdninách !!

Kategorie:
Publikováno: 27.8.2007
Autor: ustavni

Mílé naše žákyně, milí žáci, vážení rodiče, všichni zaměstnanci školy! Nový školní rok začne podle plánu, čili 3.9.2007. Nedá se nic dělat, ale je to tu opět.

Doufáme, že prázdniny a dovolené Vás všech, milí přátelé, byly krásné, že jste všichni odpočatí a že se těšíte zase do školy.

Přijďte všichni z 2. – 9. tříd v pondělí v 7.45 před hlavní budovu, třídní učitelé si pro Vás přijdou ven. Bez přezouvání a bez tašek. Bude jenom jedna hodina a pak Vás zase pustíme domů.

Budoucí prvňáčci mohou přijít s doprovodem až v 8.20 hodin, půjdem do atria a potom do tříd. Zdržíte se asi do 10.00 hodin. Odpoledne bude 1. schůzka rodičů, asi v 16.00.

Školní družina funguje od pondělí 3.9. od 6.30 do 17.00, čili tak jako každý další školní den.

Jídelna má otevřeno 3.9. od 10.00 do 12.00. Není nutno se na 3.9. předem přihlašovat!

Tak na shledanou ve škole !! A nebojte se, bude legrace.

ředitelství školy

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »