Vánoční turnaj Prahy 8

Kategorie:
Publikováno: 28.12.2006
Autor: bohous

Sportovní závěr roku 2006 obstarala děvčata, pro ně v zatím ne příliš typické disciplíně – kopané.

Ve středu 20.12.2006 se uskutečnil tradiční "Vánoční turnaj" v kopané dívek. O účast byl mezi děvčaty nebývalý zájem, nominováno však mohlo být jen devět hráček. Byla to tato děvčata: Vendula Bezchlebová a Tereza Břendová ze 7.A, Martina Bernardová a Vendula Miřatská ze 7.B, Andrea Brdková, Katka Marešová, Veronika Mrázová a Klára Prokopová z 8.B. Devátou nominovanou oporu Kasii Ministrovou na poslední chvíli zradilo zdraví.

Děvčata zahájila turnaj impozantně, dvěma výhrami 5:0 a 5:2. Pak však přišlo zaváhání a nešťastnou brankou dívky prohrály třetí zápas 0:1. Díky dalším, nečekaným výsledkům našich soupeřek se průběh turnaje velmi zdramatizoval. O všem rozhodoval poslední zápas našeho "ženstva" s jedním z outsiderů soutěže. Přes velkou převahu i nepřízeň domácích diváků (při našem neúspěchu by jejich tým zvítězil), děvčata "jen" remizovala 1:1. O jeden bod zvítězila ZŠ Na Šutce (kterou dívky porazily 5:2) a při rovnosti bodů rozhodlo vzájemné utkání o druhém místě Gymnázia Ústavní. Naše dívky obsadily 3. místo, když od vítězství je dělil jen jediný gól.

Nejlepší hráčkou celého turnaje, hrající technicky, tvrdě a s úžasným přehledem, byla Vendula Bezchlebová, která vstřelila 10 branek z jedenácti. Oporou byla i brankářka Vendula Miřatská (jediná "profesionálka" v týmu). Velmi dobré výkony podaly i ostatní hráčky. A protože všechny mohou nasatoupit i v příštím roce, přejeme jim ještě větší úspěch než jakého dosáhly letos.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »