Sportovní tradice

Kategorie:
Publikováno: 28.11.2006
Autor: bohous

Sport má na naší škole dlouholetou tradici a naši bývalí i současní žáci dosáhli vynikajících individuálních i kolektivních výsledků.

Žáci naší školy se dlouhodobě a pravidelně účastní sportovních soutěží, pořádaných v rámci obvodu Prahy 8 i v rámci Prahy. V loňském školním roce obsadila naše škola 5. místo z 20ti základních škol a 8miletých gymnázií Prahy 8.
Tradičně obsazovanými sporty jsou atletika, kopaná chlapců i děvčat, florbal, házená, košíková a cyklistika.
Z bývalých žáků – reprezentantů školy, vzešli i reprezentanti na státní úrovni. Z nejznámějších jsou to hokejista Petr Hrbek, volejbalista Michal Nekola, házenkářka Martina Knytlová a lyžaři sourozenci Lucie a Adam Zíkovi.
Sportu se na naší škole daří díky zájmu žáků, podpoře a pomoci pedagogů, ředitelství školy i sdružení rodičů a přátel školy.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Připomínáme :-)

  Na pondělí 30.4.2018 vyhlašuje ředitel školy volno pro žáky. Škoní družina otevřena dle případné předběžné domluvy. Jídelna nevaří.  V pondělí 7.5.2018 je v ZŠ škola dle normálního rozvrhu včetně jídelny.Více informací »
 • Charitativní malování

  Dne 22.3.2018 v naší škole proběhla zajímavá výstava originálních obrázků, které vytvořili žáci naší školy v rámci akce „Charitativní malování“. A jak se tato akce zrodila? Zprvu byla myšlenka vyzkoušet …Více informací »
 • Hanin kufřík – pokračování

    V rámci literární výchovy i v rámci poznávání historie si naši učitelé vždy znovu s novými žáky připomínají příběh dívky Hany Bradyové z časů druhé světové války. A píší …Více informací »
 • Příjezd ze školy v přírodě Stará Živohošť

  Vážení rodiče, Vaše děti jsou již na cestě zpět  a přijedou ke škole v cca 11.30 hodin. Všichni se na Vás těší! vedení školyVíce informací »
 • Škola v přírodě Stará Živohošť

  Vážení a milí rodiče, třídy 2.A, 2.C a 4. C právě v pořádku dojely na místo pobytu  do Staré Živohošti. Mají se dobře a vypadá to, že jim bude přát …Více informací »
 • Volno pro žáky 30.4.2018

  Na pondělí 30.4.2018 vyhlašuje ředitel školy volno pro žáky. Škoní družina otevřena dle předběžné domluvy. Jídelna nevaří.  V pondělí 7.4.2018 je v ZŠ škola dle normálního rozvrhu včetně jídelny.  Více informací »