Sportovní tradice

Kategorie:
Publikováno: 28.11.2006
Autor: bohous

Sport má na naší škole dlouholetou tradici a naši bývalí i současní žáci dosáhli vynikajících individuálních i kolektivních výsledků.

Žáci naší školy se dlouhodobě a pravidelně účastní sportovních soutěží, pořádaných v rámci obvodu Prahy 8 i v rámci Prahy. V loňském školním roce obsadila naše škola 5. místo z 20ti základních škol a 8miletých gymnázií Prahy 8.
Tradičně obsazovanými sporty jsou atletika, kopaná chlapců i děvčat, florbal, házená, košíková a cyklistika.
Z bývalých žáků – reprezentantů školy, vzešli i reprezentanti na státní úrovni. Z nejznámějších jsou to hokejista Petr Hrbek, volejbalista Michal Nekola, házenkářka Martina Knytlová a lyžaři sourozenci Lucie a Adam Zíkovi.
Sportu se na naší škole daří díky zájmu žáků, podpoře a pomoci pedagogů, ředitelství školy i sdružení rodičů a přátel školy.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky