Školka v přírodě 2026

Děti byly úžasné, do všech aktivit se zapojovaly nadšeně a s nepřestávající energií. Nevadilo nám ani chladnější a deštivější počasí. Plnili jsme úkoly od Krakonoše, poznávali přírodu, chodili po lese i na hřiště a celý týden si báječně užili. Někteří se již těší na další rok. 

Jedna pěkná hláška:"Chci mít odklad, abych mohl jet znovu".

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies