Školka v přírodě 2026
Děti byly úžasné, do všech aktivit se zapojovaly nadšeně a s nepřestávající energií. Nevadilo nám ani chladnější a deštivější počasí. Plnili jsme úkoly od Krakonoše, poznávali přírodu, chodili po lese i na hřiště a celý týden si báječně užili. Někteří se již těší na další rok.
Jedna pěkná hláška:"Chci mít odklad, abych mohl jet znovu".