PSÍ ÚTULEK PRAHA - TROJA
V pátek 12.6. jsme navštívili PSÍ ÚTULEK V Troji. Celým objektem nás provedly paní ošetřovatelky. Dozvěděli jsme se spoutu věci o provozu a péči o pejsky. Nakonec nám naše průvodkyně moc poděkovaly za psí pamlsky, které určitě obyvatelům útulku udělají radost... -:) ( pejsky jsme focením nechtěly rozrušovat, ale zvířatům v teráriích myslím tak moc nevadilo....)