Přehled akcí: leden 2022
Termín |
Akce |
Účastní se |
|
|
|
Den obnovy samostatného českého státu |
|
|
|
||
|
3.-4. hod |
Primární prevence - přednáška - drogy |
8.B |
|
První školní den v roce 2022 |
|
|
|
|
||
|
3.-4. hod |
Primární prevence - přednáška - drogy |
9.A |
|
|
||
|
|
||
|
|
||
|
|
||
|
|
||
|
|
||
|
14:00-18:00 |
Čtenářská gramotnost |
|
|
Domácí vyučování |
9.A, 9.B |
|
|
|
Ukončení klasifikace za 1.pololetí |
Fialová Edith, Kryštof Jiří, Salaquarda Petr |
|
Domácí vyučování |
9.A, 9.B |
|
|
|
Domácí vyučování |
9.A, 9.B |
|
Termín odevzdání sestav - podkladů k pedagogické radě |
Fialová Edith, Kryštof Jiří, Salaquarda Petr |
|
|
|
||
|
|
||
|
|
Lyžařský kurz Benecko Krkonoše |
9.A, 9.B |
|
|
Lyžařský kurz Benecko Krkonoše |
9.A, 9.B |
|
|
Lyžařský kurz Benecko Krkonoše |
9.A, 9.B |
|
|
Uzavření klasifikace za 1. pololetí |
|
|
Lyžařský kurz Benecko Krkonoše |
9.A, 9.B |
|
|
|
Lyžařský kurz Benecko Krkonoše |
9.A, 9.B |
|
termín pro odevzdání sestav- podkladů k pedagogické radě |
|
|
|
|
||
|
|
||
|
1.-2. hod |
Dějepisná olympiáda |
Bartáková Ludmila |
14:00 |
PEDAGOGICKÁ RADA |
|
|
|
10:55-12:35 |
Dopravní hřiště Glowackého |
5.A |
|
8:55-10:35 |
Dopravní hřiště Glowackého |
5.B |
|
1.-6. hod |
Školní šachový turnaj |
Chládek Lukáš |
2.-5. hod |
Bruslení |
7.A |
|
14:00-18:00 |
Čtenářská gramotnost / návazný kurz / |
Bartáková Ludmila, Nováková Melanie, Forejtová Anna, Hanzlovičová Pavla, Janovská Jaromíra, Jelínková Karla, Kalaidzidu Ellen, Kolářová Barbora, Koubová Renata, Řezníčková Adéla, Sedláčková Renata, Šafaříková Zuzana, Šmejkal Petr, Šmídová Jaroslava, Tomečková Iveta |
|
|
1.-2. hod |
Selektivní prevence - JaJ |
3.A |
3.-4. hod |
Selektivní prevence - JaJ |
4.B |
|
|
|
||
|
|
||
|
1.-2. hod |
Program primární prevence: Budujeme naši třídu |
2.A |
2.-3. hod |
Program se školní psycholožkou a TU |
7.B |
|
3.-4. hod |
Program primární prevence: Budujeme naši třídu |
3.B |
|
|
Vydání vysvědčení za 1. pololetí ve formě výpisu |
|
|
Poznámka: |
|||
Zpracováno v systému Bakaláři