Mezinárodní Den jógy u nás

Publikováno: 4.7.2018

Mezinárodní den JÓGY jsme oslavili 19.6.2018  u nás ve škole setkáním se zástupci INDICKÉ AMBASÁDY v Praze.

(Pokračování textu…)

Sportovní den v pátek 22.6.

Publikováno: 21.6.2018

Vážení rodiče, žáci, tradiční sportovní den se koná dle plánu v areálu školy zítra dopoledne, za každého počasí, bez přezouvání,  přizpůsobte, prosíme, svým menším dětem sportovní oděv. V případě opravdu špatného počesí se akce přesouvá do tělocvičen. Přejeme všem hezké sportovní zážitky!!!

Třída 3.B na výletě

Publikováno: 20.6.2018
Autor: ir

Milí rodiče,

Vaše děti už dojely v pořádku do Hamštejna!

Škola v přírodě Harrachov

Publikováno: 11.6.2018
Autor: ir

Milí rodiče,

pro jistotu ještě oznamujeme, že všechny třídy 4.B, 5.B, 5.A jsou v pořádku na místě a už si užívají čerstvého vzduchu na procházce k Mumlavským vodopádům.

Ochrana člověka při mimořádných událostech

Publikováno: 8.6.2018

V úterý 12.6. proběhne v areálu  školy ve spolupráci s dobrovolnými hasiči z Bohnic tradiční celodopolední kurz ochrany člověka. Prosíme rodiče, aby své děti vybavili sportovním oděvem a podle počasí i nápoji a svačinou.

Odpolední vyučování na druhém stupni tento den nebude. Děkujeme za spolupráci.

Odpolední vyučování 7.6.2018

Publikováno: 6.6.2018

Vážení rodiče, z důvodů klimaticky neúnosně přehřátých vnitřních prostor v odpoledních hodinách v budově školy včetně tělocvičen a sportovního areálu se ruší ve čtvrtek 7.6. 2018 odpolední vyučování dle rozvrhu v 6. – 9. třídách. Děkujeme za pochopení.

Fotografování tříd + další informace

Publikováno: 31.5.2018

Vážení rodiče,

v pondělí 04.06. a v úterý 05.06.2018 se uskuteční ve škole, tak jako pokaždé na konci školního roku, tradiční fotografování tříd a skupin spolužáků za účelem zhotovení vzpomínkových papírových fotografií, určených výhradně  pro Vás a pro Vaše děti.

Upozornění pro rodiče

Publikováno: 24.5.2018
Autor: rk

Prosíme rodiče, aby opět připomněli svým dětem, hlavně těm menším, že se nesmějí po cestě do školy a ze školy na ulici zastavovat s žádnými cizími lidmi, i kdyby je oslovovali a říkali jim cokoliv.

(Pokračování textu…)

Sedmáci zdraví do Indonésie!

Publikováno: 23.5.2018

Sedmáci zdraví do Indonésie!

(Pokračování textu…)

Zájmový florbal u nás ve škole

Publikováno: 21.5.2018
Vážený pane řediteli,
děkujeme za příjemnou spolupráci na výchově mládeže ZŠ Ústavní v téměř končícím školním roce.

(Pokračování textu…)

1. stránka z celkem 2412345...1020...Poslední »