Informace k zápisu do 1. tříd

 

 

 

Zapsání budoucích prvňáčků probíhá v celé republice v termínu od 1. dubna do 30. dubna.

Zápis do 1. tříd v naší škole proběhne v úterý  dne  10. dubna 2018 od 14.00 do 18.00 hodin.

Pokud chcete žádat odklad školní docházky, požádejte o něj rovnou v den zápisu, tzn. přineste vyplněnou žádost včetně dalších doporučení – viz odklad.
Termín zápisu je možné, -nikoliv nutné!!-, si zarezervovat.
Zápis proběhne ve 4 místnostech: tři s rezervací, jedna bez rezervace
Pokud zvolíte rezervaci, máte pevně objednaný  čas, kdy se Vám bude věnovat paní učitelka. Prosíme o dochvilnost!!
Tato desetiminutová lhůta je určena hlavně pro administrativní zápis, Vaše dítě může pobýt déle. Pokud si stáhnete předem žádost k přijetí a přinesete ji vyplněnou, výrazně nám tím pomůžete s plynulým průběhem zápisu. Děkujeme!!

 


REZERVACE BYLA UKONČENA

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Připomínáme :-)

  Na pondělí 30.4.2018 vyhlašuje ředitel školy volno pro žáky. Škoní družina otevřena dle případné předběžné domluvy. Jídelna nevaří.  V pondělí 7.5.2018 je v ZŠ škola dle normálního rozvrhu včetně jídelny.Více informací »
 • Charitativní malování

  Dne 22.3.2018 v naší škole proběhla zajímavá výstava originálních obrázků, které vytvořili žáci naší školy v rámci akce „Charitativní malování“. A jak se tato akce zrodila? Zprvu byla myšlenka vyzkoušet …Více informací »
 • Hanin kufřík – pokračování

    V rámci literární výchovy i v rámci poznávání historie si naši učitelé vždy znovu s novými žáky připomínají příběh dívky Hany Bradyové z časů druhé světové války. A píší …Více informací »
 • Příjezd ze školy v přírodě Stará Živohošť

  Vážení rodiče, Vaše děti jsou již na cestě zpět  a přijedou ke škole v cca 11.30 hodin. Všichni se na Vás těší! vedení školyVíce informací »
 • Škola v přírodě Stará Živohošť

  Vážení a milí rodiče, třídy 2.A, 2.C a 4. C právě v pořádku dojely na místo pobytu  do Staré Živohošti. Mají se dobře a vypadá to, že jim bude přát …Více informací »
 • Volno pro žáky 30.4.2018

  Na pondělí 30.4.2018 vyhlašuje ředitel školy volno pro žáky. Škoní družina otevřena dle předběžné domluvy. Jídelna nevaří.  V pondělí 7.4.2018 je v ZŠ škola dle normálního rozvrhu včetně jídelny.  Více informací »