Přehled akcí: listopad 2017

 

Termín

Akce

Účastní se

 
1.11.
(St)
 

1.-3. hod

Výukový program v planetáriu Holešovice
Co skrývají hlubiny vesmír v 9.00 hodin, vstupné 60 Kč

5.A, 5.B, 5.C
Karvánek Bohuslav, Růžičková Ivana, Sedláčková Renata

 

Chlupáčovo muzeum PřF UK
v 8.55 - 12.15 hodin

6.C
Stehnová Jaroslava

 
2.11.
(Čt)
 

 

 
3.11.
(Pá)
 

 

Program primární prevence

4.A
Kalaidzidu Ellen

 
4.11.
(So)
 

 

 
5.11.
(Ne)
 

 

 
6.11.
(Po)
 

1.-3. hod

planetárium Holešovice
výukový program "Kde začíná vesmír"

6.A, 6.C
Kamarádová Zdeňka, Stehnová Jaroslava

14:00-15:30

Setkání ped. sboru - porada

 

 
7.11.
(Út)
 

8:00-13:30

Program primární prevence
(1. - 4. hod. program + 5. hod. konzultace TU + 6. hod. možnost konzultace žáků)

5.C
Karvánek Bohuslav

2.-3. hod

Divadelní představení - KD Krakov
Káťa a Škubánek v 9.00

1.A
Teplá Soňa

 
8.11.
(St)
 

 

 
9.11.
(Čt)
 

 

ŠKOLNÍ PARLAMENT
setkání zástupců o velké přestávce ve sborovně

 

 
10.11.
(Pá)
 

1.-4. hod

Program primární prevence

5.A
Pohořalová Eva

3.-5. hod

Dopravní hřiště Glowackého
P - helma, sportovní oblečení, 10.30-12.15

4.A
Kalaidzidu Ellen

5.-6. hod

Půda nad zlato
výukový program pro žáky 6.A a 6.B, v prostorách školy

6.A(PčCh), 6.A(PčD), 6.B(PčCh), 6.B(PčD)
Kamarádová Zdeňka, Stehnová Jaroslava

 
11.11.
(So)
 

 

 
12.11.
(Ne)
 

 

 
13.11.
(Po)
 

1.-3. hod

Dopravní hřiště Glowackého
P - helma, sportovní oblečení 8.30- 10.15

4.B
Robková Michaela

1.-3. hod

Divadelní představení - KD Krakov
Africká pohádka v 9.00

3.C, 4.C
Mervartová Denisa, Šugarová Aneta Sabina

3.-5. hod

Dopravní hřiště Glowackého
P - helma, sportovní oblečení 10.30 - 12.15 hodin

5.A
Pohořalová Eva

 
14.11.
(Út)
 

1.-3. hod

Dopravní hřiště Glowackého
P - helma, sportovní oblečení, 8.30-10.15

4.C
Mervartová Denisa

3.-5. hod

Dopravní hřiště Glowackého
P - helma, sportovní oblečení, 10.30-12.15

5.B
Sedláčková Renata

13:00-18:00

Metodický seminář finanční gramotnosti

Bočková Eva, Černá Renata, Fialová Edith, Hanzlovičová Pavla, Chládek Lukáš, Kadlecová Zdena, Kamarádová Zdeňka, Kolková Jana, Pokorná Eliška, Patočková Martina, Salaquarda Petr, Stehnová Jaroslava

16:00

Školská rada

 

 
15.11.
(St)
 

1.-3. hod

Dopravní hřiště Glowackého
P - helma, sportovní oblečení 8.30-10.15

5.C
Karvánek Bohuslav

2.-3. hod

Divadelní představení - KD Krakov
Legenda V+W anb příběh Osvobozeného divadla

9.A, 9.B
Gebauerová Marie, Kolková Jana

 
16.11.
(Čt)
 

1.-3. hod

Divadelní představení - KD Krakov
Příhody Ferdy Mravence

2.A, 2.C
Hradilová Hana, Rezková Jiřina

 
17.11.
(Pá)
 

Poznámka:
Den boje za svobodu a demokracii - státní svátek

 
18.11.
(So)
 

 

 
19.11.
(Ne)
 

 

 
20.11.
(Po)
 

1.-3. hod

Divadelní představení - KD Krakov
Na kouzelném paloučku

1.A, 1.B, 1.C
Jelínková Karla, Koubová Renata, Teplá Soňa

14:00

PEDAGOGICKÁ RADA

 

 
21.11.
(Út)
 

 

 
22.11.
(St)
 

11:00-12:30

knihovna Krakov
výukový program

5.B
Sedláčková Renata

 
23.11.
(Čt)
 

 

 
24.11.
(Pá)
 

 

 
25.11.
(So)
 

 

 
26.11.
(Ne)
 

 

 
27.11.
(Po)
 

1.-5. hod

soutěž KOSTKA
SPŠ Betlémská, soutěž v technické zručnosti výběr 8. a 9. ročník

Kamarádová Zdeňka

 

UZÁVĚRKA podkladů za suplování

 

 

Vánoční foto
pro zájemce 1.-5. tříd a sourozenců

 

 
28.11.
(Út)
 

1.-6. hod

exkurze
exkurze do SŠ COPTH výběr žáků 8. ročníku

8.A, 8.B
Stehnová Jaroslava

 
29.11.
(St)
 

1.-5. hod

Program primární prevence

6.A
Kamarádová Zdeňka

 
30.11.
(Čt)
 

 

Zpracováno v systému Bakaláři