Budova Na Bendovce

Stará bohnická škola z roku 1920, v roce 1995 generálně opravená, malá a útulná. Zvoňte u vchodu na zvonek, není zde vrátnice, děti jsou pod dohledem paní učitelek a ven chodí na přestávky na zahradu za školou. Učí se zde již řadu let právě naši  naši druháci, kteří ještě nemají pravidelné jazykové vzdělávání, vázané na jazykové pracovny. Bez kapacity této budovy by škola v žádném případě nemohla vyhovět požadavku velké řady rodičů na umístění jejich dítěte právě v naší škole.
Ve 3. třídě se opět vracejí do hlavní budovy. Je to cca 10 minut volné chůze od hlavní budovy směr západní, přes hřiště do starých Bohnic, ulice Na Bendovce, čp 20.

 

Zobrazit polohu na mapě

 

 

 

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Připomínáme :-)

  Na pondělí 30.4.2018 vyhlašuje ředitel školy volno pro žáky. Škoní družina otevřena dle případné předběžné domluvy. Jídelna nevaří.  V pondělí 7.5.2018 je v ZŠ škola dle normálního rozvrhu včetně jídelny.Více informací »
 • Charitativní malování

  Dne 22.3.2018 v naší škole proběhla zajímavá výstava originálních obrázků, které vytvořili žáci naší školy v rámci akce „Charitativní malování“. A jak se tato akce zrodila? Zprvu byla myšlenka vyzkoušet …Více informací »
 • Hanin kufřík – pokračování

    V rámci literární výchovy i v rámci poznávání historie si naši učitelé vždy znovu s novými žáky připomínají příběh dívky Hany Bradyové z časů druhé světové války. A píší …Více informací »
 • Příjezd ze školy v přírodě Stará Živohošť

  Vážení rodiče, Vaše děti jsou již na cestě zpět  a přijedou ke škole v cca 11.30 hodin. Všichni se na Vás těší! vedení školyVíce informací »
 • Škola v přírodě Stará Živohošť

  Vážení a milí rodiče, třídy 2.A, 2.C a 4. C právě v pořádku dojely na místo pobytu  do Staré Živohošti. Mají se dobře a vypadá to, že jim bude přát …Více informací »
 • Volno pro žáky 30.4.2018

  Na pondělí 30.4.2018 vyhlašuje ředitel školy volno pro žáky. Škoní družina otevřena dle předběžné domluvy. Jídelna nevaří.  V pondělí 7.4.2018 je v ZŠ škola dle normálního rozvrhu včetně jídelny.  Více informací »