Třída 3.B na výletě

Kategorie:
Publikováno: 20.6.2018
Autor: ir

Milí rodiče,

Vaše děti už dojely v pořádku do Hamštejna!

 

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Mezinárodní Den jógy u nás

  Mezinárodní den JÓGY jsme oslavili 19.6.2018  u nás ve škole setkáním se zástupci INDICKÉ AMBASÁDY v Praze.Více informací »
 • Sportovní den v pátek 22.6.

  Vážení rodiče, žáci, tradiční sportovní den se koná dle plánu v areálu školy zítra dopoledne, za každého počasí, bez přezouvání,  přizpůsobte, prosíme, svým menším dětem sportovní oděv. V případě opravdu …Více informací »
 • Škola v přírodě Harrachov

  Milí rodiče, pro jistotu ještě oznamujeme, že všechny třídy 4.B, 5.B, 5.A jsou v pořádku na místě a už si užívají čerstvého vzduchu na procházce k Mumlavským vodopádům.  Více informací »
 • Ochrana člověka při mimořádných událostech

  V úterý 12.6. proběhne v areálu  školy ve spolupráci s dobrovolnými hasiči z Bohnic tradiční celodopolední kurz ochrany člověka. Prosíme rodiče, aby své děti vybavili sportovním oděvem a podle počasí …Více informací »
 • Odpolední vyučování 7.6.2018

  Vážení rodiče, z důvodů klimaticky neúnosně přehřátých vnitřních prostor v odpoledních hodinách v budově školy včetně tělocvičen a sportovního areálu se ruší ve čtvrtek 7.6. 2018 odpolední vyučování dle rozvrhu …Více informací »
 • Fotografování tříd + další informace

    Vážení rodiče, v pondělí 04.06. a v úterý 05.06.2018 se uskuteční ve škole, tak jako pokaždé na konci školního roku, tradiční fotografování tříd a skupin spolužáků za účelem zhotovení vzpomínkových papírových …Více informací »