MENSA – testování

Kategorie:
Publikováno: 17.10.2017
Autor: pz

Ve dnech 26.9. a 27.9. 2017 proběhlo na naší škole dobrovolné testování žáků společností MENSA.

Jednalo se první spolupráci naší školy s touto společností za účelem našeho  vyhledávání nadaných žáků u nás ve škole.

K testování se přihlásilo se souhlasem rodičů celkem 164 žáků druhých až devátých tříd. Ze statistických výsledků vyplývá – viz přehled – , že z celkového počtu testovaných žáků 164 je v inteligenčním pásmu vysokého a velmi vysokého nadprůměru celkem 76 žáků.

To je velmi zajímavý výsledek, prosíme ty rodiče, kteří vědí, že mají u nás dítě s velmi vysokým nadprůměrem IQ z tohoto vstupního testování, aby to – pokud chtějí – sdělili škole, případně přímo Pedagogicko psychologické poradně Praha 7 a 8 za účelem dalšího případného odborného posouzení tohoto nadání.

Děkujeme za zájem a spolupráci!

Statistika:

MENSA 2017

 

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky